MVDr. Bojan Matakovič

Narodil jsem se 30. května 1968 v Záhřebu, hlavním městě Chorvatska, kde jsem dokončil své vzdělání. Promoval jsem v roce 1996 na Veterinární univerzitě v Záhřebu. Jsem spolu s manželkou majitelkou chovatelské stanice «The best color». Odchovali jsme více než 40 vrhů různých plemen teriérů, jako je Irský teriér, Lakeland teriér, Welsh teriér, Kerry Blue Terrier, Soft Coated Wheaten teriér, Airedale teriér a Malý knírač. V mé chovatelské stanici se narodilo více než 100 národních a mezinárodních šampionů a také Vítězů Evropy a světa.

Jako první jsem posuzoval plemeno  Airedale teriér. Jsem oprávněn posuzovat tato plemena : 1. FCI skupina III - všechna plemena, teriérů od roku 1993. 2. FCI skupina II - všechna plemena ( pinčové, knírači a molossoidní plemena včetně švýcarských salašnických psůi ) od roku 1996 / 1997.  3.  Skupina FCI VIII - retrívři - všechna plemena od roku 2003.

Posuzoval jsem ve většině evropských zemí ( Mezinárodní a národní výstavy ) a také Speciální klubové výstavy, Evropské a  Světové výstavy,  Bundessieger a VDH-Europasieger Dog Show .
 


ZPĚT